Vichy Ürünleri İle Kırışıklıklarınız Tamamen Silinsin

Kırışıklıklar genellikle çoğu kadının sorunlarından biridir. Göz çevresi, dudak çevresi, alın ve yüzün belli bölgelerinde görülmektedir. Kırışıklıklar sadece yaşlanma döneminde görülmez. Çok genç yaşlarda bile göz ve alın bölgelerinde görülür. Bunun birçok nedeni vardır. Günlük yaşantımızda kullandığımız mimik hareketleri, nemsiz cilt, güneş ve dengesiz beslenme gibi etkiler cildin erken yaşlanmasına neden olur. Eğer kuru cilde sahipseniz cildinizi mutlaka nemlendirmeniz gerekir aksi halde nemsizlikten kuruyarak erken kırışıklıklarla karşılaşabilirsiniz. Vichy markasına ait kırışıklık giderici ürünlerini size tanıtmak istiyorum. Kırışıklıkları önlemek ve hafifletmek istiyorsanız bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Kırışıklıklarını Hafifletmek ve Geciktirmek İçin İdeal Ürünler

Yaşlanma belirtilerinizi hafifletmek ve yorgun görünümünüzü gidermek istiyorsanız Vichy Idealia Kuru Cilt Yüz Bakım Kremi tam size göre olabilir. Yüz bölgenizde oluşan kırışıklıkları hafifleten özelliği ile pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşmanız için kullanabilirsiniz. Kırışıklıkların yanı sıra cilt tonu bozukluğu dengelemek için de ideal bir kremdir. Nemlendirici özelliği ile cildinize 24 saat boyunca nem sunar. Bu sayede cildiniz uzun süre kuru kalmadığı için sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm sunar. Paraben içermediği için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vichy Idealia Kuru Cilt Yüz Bakım Kremi

 

Makyaj temizleyicisi arıyorsanız hassas göz çevresine uygun Vichy Purete Thermale Vichy termal su içeriği ile göz çevresine zarar vermeden temizleme imkanı sunar. En dayanıklı makyajı çok rahat bir şekilde temizliyor. Ayrıca kirpikleri koruyor ve zarar vermiyor. Kontakt lens kullanıyorsanız gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Şeklinden de anlaşıldığı gibi çift fazlıdır. Göz çevresini yatıştırmak, nemlendirmek ve tüm kalıntıları temizlemek için idealdir. Çift fazlı yağ ve suyun birleşimi ile tazeleyici bir his verir. Formülünde Arginin ve Taurin bulunmaktadır. Bu içerikler kirpik kökünü besler ve folikülü lif gelişimini saldırılardan korur.

Vichy Purete Thermale

Günlük yaşantımızda çok fazla mimik hareketleri yaptığımız için ilk olarak göz çevremiz kırışmaya başlıyor. Rahatsız edici bir görüntü olduğunu bildiğim için Vichy Liftactiv Derm Source Yeux Eyes keşfettim. Sadece kırışıklıkları hafifletmekle kalmayıp gözaltı torbalarınız ve morluklarınız varsa gidererek pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm sunabilir. Bun üründe en çok sevdiğim yanı da tüm sorunlarıma etki etmesidir. Formülünde Vichy termal su içerdiği için cildi yeniler ve yatıştırır. Ürünü düzenli kullanarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. En az 1 ay kullanmanızı tavsiye ederim.

Vichy Liftactiv Derm Source Yeux Eyes

Vichy’nin yeni formüle ettiği Slow Age serisi çok fazla dikkatimi çekti. Güneş, stres ve çevre kirliliği gibi etkilerden kaynaklı yaşlanma belirtilerine karşı savaşan bir seridir. Vichy Slow Age Creme 25 faktörlü güneş koruyucu özelliği ile yaşlanma belirtilerini geciktirmek, cilt tonunu dengelemek ve aydınlık bir görünüm kazandırmak için uygulanan bir kremdir. Vichy Slow Age Eye Cream göz çevresinde oluşan kırışıklıkları geciktirmek için mükemmel bir üründür. Güneş, stres ve çevresel etkilerden kaynaklı kırışıklıklarınız için uygulayabilirsiniz. Vichy Slow Age Fluid çevresel etkilere karşı cilt bariyerini güçlendirmek ve yaşlanmayı geciktirmek için kullanılır. Leke ve sıkılık kaybı sorunu yaşıyorsanız kullanabilirsiniz. Aynı zamanda UV ışınlarına karşı korur. Vichy Slow Age Night cildi yenilemek için detoks etkisine sahip gece kremidir. Cildin oksijen alması ve cildi yenilemesi için tercih edebileceğiniz bir üründür. Cildi gece boyunca nemlendirerek güneş pürüzsüz başlamanız için idealdir. İnce çizgileriniz varsa hafifletebilir.

Vichy Slow Age Ürünleri

Kırışıklığa Neden Olan Kötü Alışkanlıklar

Makyajla uyumak: Makyaj ile uyumak gözenekleri tıkar tıkanan gözeneklerde sebum birikerek çıkamaz. Ciltte sivilceler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu sorunları yaşamak istemiyorsanız mutlaka cildinizi temizlemeyi ihmal etmeyin.
Şeker tüketimi: Şeker herkesin bildiği gibi cildin en büyük düşmanlarından biridir. Fakat ne kadar istesek de şekerden vazgeçemiyoruz. Şeker bağışıklık sistemini yavaşlatarak bakteriler ile savaşan antikorların üretimini baskılar. Zayıflayan bağışıklık sistemi sorunu ise sivilce, akne, leke ve kırışıklıklara neden olur.
Sigara: Sigara içen kişilerde içmeyen kişilere göre daha fazla kırışıklık gözlemlenmiştir. Sürekli sigara içmek cildin kalitesini ve esnekliğini olumsuz yönde etkilemektedir. Esnekliğini kaybeden ciltlerde kırışıklıklar kaçınılmaz olur.
Mimik hareketleri: Sosyal yaşantımızda çok fazla mimik hareketleri kullanırız. Özellikle gülme ve kaş çatma gibi durumlarda göz çevresi, alın ve dudak çevresi çok fazla etkilenmektedir.
Güneşe maruz kalmak: Güneş ışınlarına maruz kalan ciltlerde kırışıklıklar erken görülmektedir. Işınlar cilde zarar verdiği için mutlaka güneş koruyucular kullanılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir