Vichy Slow Age

Nemlendirici, Koruyucu Ve Yaşlanma Karşıtı Krem,; Vichy Slow Age

Vichy’nin Yeni Ürünü Slow Age

Bu yılın başında Fransız güzellik markası Vichy, yaşlanma belirtilerini yavaşlatmak için tasarlanmış yeni ve yenilikçi bir ürün olan Slow Âge’i piyasaya sürdü. Zaman içerisinde; kirlilik, diyet, stres ve güneşe maruz kalma gibi etkiler erken cilt yaşlanmasına yol açabilmektedir. Vichy Slow Âge, bu cilt yıpranmalarına karşı korumak ve yaşlanma sürecini yavaşlatmak için etkili bir formüle sahip olarak tasarlandı. Bu günlük nemlendirici sıvı, Vichy’nin en güçlü probiyotik cilt bakım ürünüdür ve cilt yıpranmalarını, içeriğindeki doğal yollardan elde edilen üç aktif bileşenle engellemektedir. Antioksidan Baicalin, probiyotik türevli Bifidus ve Vichy Thermal Spa Water formülü, yaşlanma belirtilerini yavaşlatmak konusundaki etkisini bilimsel olarak kanıtlamış, benzersiz bir formüldür. Sıvı ayrıca cildi UV ışınlarından korumak için SPF 25 içerir. Düzenli kullanımlarda cilt, korunmuş ve tazelenmiş bir görünüm kazanmaktadır.

Vichy Slow Age’in Etkili Olduğu Bölgeler

Yoğun çalışma temposu, gerekli derecede dinlenememe ve uyuyamam gibi durumların yarattığı stres kesinlikle yaşlanma hızını etkileyen bir faktörüdür. Her çalışan kadın, hızlı bir şekilde emilen ve cildi her gün maruz kaldığı zararlı etkenlerden korumak için güvenebileceği bir cilt bakım ürününe ihtiyaç duyar. vichy slow age bu ihtiyaca cevap verebilecek kalitede bir üründür. Ciltte yarattığı hafif his, uygulanmasının hızlı olması ve ayrıca fazladan güneş koruyucu kullanımına gerek bırakmaması gibi birçok nedenden dolayı kullanıcıları tarafından övgüler almaktadır. Nemlendiricinin anahtar bileşenlerini içeren formülün bu etkilerinin yanı sıra, içeriğine eklenen Gingko Biloba özü ve Kafein sayesinde, göz çevresinde oluşan şişlik, koyu halkalar ve ince çizgilerin görünümünü de azaltmaktadır. Sabah ve gece düzenli bir şekilde kullanıldığında göz bölgesi daha pürüzsüz, parlak ve ışıltılı görünür.

Vichy Slow Âge Serisine Son Eklenen Ürün, Slow Âge Daily Care SPF 30

Diğer nemlendiricilerde daha zengin bir formüle sahip olan Daily Care, normal ciltler için daha besleyici ve rahatlatıcıdır. Daha olgun bir cilde sahip olanlar kadınların özellikle bu seriyi seçmelerinin nedeni; bu serinin daha kadifemsi bir dokuya sahip olmasıdır.  Vichy’nin antioksidan kokteylleri; Baicalin, Bifidus ve Thermal Spa Water kremlerin çekirdeğidir ve bu ürünler tüm gün boyunca ekstra nem sağlar. SPF 30 tüm yıl boyunca güneş korumasını garanti eder. Daha zorlu geçen kış soğuğunda cildin korunması ve rahatlatılması için SPF 30 serisi tavsiye edilmektedir.

Günlük olarak kullanılan Slow Âge Daily Care SPF 30 beslenmiş, nemlendirilmiş ve daha genç görünüm sağlayan yumuşak bir cildin olmasını sağlar. Vichy yaşlanma karşıtı ve bakım serileri, internet üzerinden birçok e-ticaret platformunda temin edilmektedir. Güvenli ve hızlı bir alışveriş imkânı sunan sitelerden cildinize en uygun olacak nemlendiriciyi tercih ederek sipariş verebilirsiniz. Ayrıca ülke çapında birçok eczaneden de temin etme şansınız mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir