Vichy Mineral 89 Serumu Keşfedin

Bir ritit olarak da bilinen kırışıklık deride bir kat buruşuktur. Cilt kırışıklıkları tipik olarak glikasyon alışkanlık, vücut kütlesi kaybı, uyku pozisyonları ve geçici olarak suda uzun süre bekleme yaşlanma sürecini ortaya çıkartır. Yüz ifadeleri, güneş hasarı, yaşlanma, sigara ve diğer faktörler erken yaşlanmayı tetikleyebilir.

Glikasyon Nedir?

Özellikle yemek yediğinizde vücut karbonhidratları glikoz ve früktoz gibi şekere ayırır. Daha sonrasında yaptığınız her şeyi yakmak için şekeri kullanır. Fakat yaşlandıkça çok şekeli ve yüksek glisemik gıdaları tükettikçe bu şekerler yağlarla ve proteinlerle anormal bir şekilde reaksiyona girerek gelişmiş glikasyon son ürünleri olarak adlandırılan zararlı molekülleri üretirler. Bu sürece glikasyon denir. Bu süreçte cildin erken yaşlanmasına ve yaşlanmayı hızlandırmaya neden olur.

Vichy Mineral 89 Serum Özellikleri

Nemlendirici ve dolgunlaştırıcı yüz serumudur. Zengin mineral içeriği ile cildin yaşlanmasını geciktirmek ve dayanıklı hale getirmek için uygulanabilir. Ayrıca cildin ihtiyaç duyduğu nemi kazandırarak cildi canlı ve taze görünmesi için kullanılabilir. Stres, yorgunluk ve çevresel etkiler yaşlanmaya sebep olduğu için bu sorunlara karşı savaşmak için uygulanabilir. Hafif sıvı kıvamı ile cilde kolay uygulanır ve kısa sürede cilt tarafından emilir. Rahatsız edici ve yağlı bir his oluşturmaz. Vichy markasının en son ürettiği bir ürün olarak şimdiden birçok kişinin ilgini çekmeyi başarmıştır. Sabah ve akşamları temiz cildinize uygulayınız. Tek başına ya da makyaj rutininizin ilk adımı olarak kullanabilirsiniz. Hyaluronik Asit nemlendirici özelliği ile cildinizi dolgunlaştırabilirsiniz. Kırışıklıkları görünümünü hafifletmek ve yaşlanmayı geciktirmek için ideal bir üründür.

Vichy Mineral 89 Serumun Öne Çıkan Bileşimleri

Vichy Termal Su: 15 mineralli zengin Auvergne bölgesinin korunmuş bölgesinden gelen bir doğal mucizesidir. Cildi saldırılara karşı korumak ve nemlendirerek cildi güçlendirebilir.
Hyaluronik Asit: Ağırlığını suda 100 kat daha fazla tutarak tombul ve hidrat cilt için kullanılır.
Rhamnose: Genel olarak cilt yapısını güçlendirmek ve cilt yaşlanmasını geciktirmek için doğal kaynaklı bitki şekeridir.

Cilt Bakımı İçin Nemlendirici Ne Kadar Önemli

Nemlendirici cildin kurumasını engellemek ve çevresel etkilerin neden olduğu hasarlara karşı korumak için önemli rol oynar. Kuru ve gergin cilt sahipseniz ve gerekli nemi sağlamıyorsanız cildiniz hem erken kırışır hem de pürüzlere neden olur. Bu sebeple nemlendiriciler cildin genç, taze, parlak ve canlı görünmesi için önemlidir. Nemlendiriciler sabah ve akşam kullanılmalıdır. Düzenli olarak kullanıldığında cildinizin eskiye göre daha pürüzsüz ve parlak göründüğünü fark edebilirsiniz. Vichy Mineral 89 Serum yoğun nemlendirici özelliği ile cildin ihtiyacı olan bakımı ve nemi kolaylıkla sağlar. Aynı zamanda kırışıklıkları hafifletmek ve geciktirmek için de önemlidir. Sadece cildi nemlendirmenin yanı sıra kırışıklıklar için savaşmaktadır. Tüm ciltlere uygun olduğunda herkese hitap etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir