Vichy Dercos Densi-Solutions Serisini Keşfedin

Normalde saçlar düzenli bir büyüme döngüsüne girerler. 2 ile 6 yıl ya da daha uzun süren anajen fazı sırasında saçlarda büyüme olabilir. Yaklaşık 3 ay boyunca süren telojen faz sırasında saça dayanır. Telojen fazın sonunda saçlar dökülerek yeni saçların oluşumu başlar. Ortalama her gün 100 saç teli kaybedilmektedir. Bu normal görülür. Ayrıca saç dökülmesine ilaçlar, hastalıklar, hormonal, genetik, stres ve sigara gibi etkenler olabilir. Bazı kişilerde saç dökülmesi fazla olduğundan seyrelme, incelme ve kelleşme görülebilir. Bu sorunları hafifletmek için ilk olarak saç dökülme nedeni öğrenilmesi gerekir. Sonrasında saç bakım ürünleri kullanılarak dökülme durdurulabilir hatta gürleşebilir. Hangi ürünler saçlara iyi geliyor diye düşünüyorsanız Vichy Dercos Densi-Solutions serisini düşünebilirsiniz. Bu yazımızda bu serinin ürünleri anlatacağız.

Vichy Dercos Densi-Solutions

Vichy Dercos Densi Solution Shampooing

Saç döküldükçe incelmeye ve seyrelmeye başlar. Bu sorunu hafifletmek ve önlemek için kullanılan bu şampuan saçları temizlemenin yanı sıra yoğunlaştırmak ve gürleştirmek için kullanılabilir. Saçları arındırmak ve hacim kazandırmak için uygulanabilir. Ayrıca saç tellerinin daha kalın ve güçlü görünmesi için ideal bir üründür. Zengin formülü ile saçların uzamasını hızlandırabilir. Saç tellerini yapılandırıcı ve güçlendirici bakım sunabilir. İlk kullanımdan itibaren %40 hacim verdiği öne sürülmektedir.

Vichy Dercos Densi-Solutions Concentrated Serum

Saçların sık, gür, güçlü ve hacimli görünmesi için kullanılan bir serumdur. Güçlü antioksidan içeriği ile saçlara enerji verir ve sağlıklı uzamasını sağlar. Saçlarını yoğunlaştırmak ve hızlı büyümesini sağlamak için kullanılabilir. Antioksidan ve E vitamini içeriğine sahiptir. İçeriğinde Rhamnose, Resveratrol ve Stemoxydine bulunur. Saçlarınızın daha sağlıklı ve bakımlı görünmesi için kullanılabilir.

Vichy Dercos Densi-Solutions Conditioner

Saçların büyümesini hızlandırmak, onarmak ve saç tellerini korumak için kullanılan saç kremidir. Antioksidan ve E vitamini ile saçların sağlıklı, bakımlı ve parlak görünmesi için uygulanabilir. Ayrıca saçları çevresel etkilere karşı korumak için ideal bir üründür. Saçların yumuşak ve parlak görünümü ile bakımlı saçlara kavuşabilirsiniz.

Vichy Dercos Densi-Solutions Kullanımı

Saçlarınıza şampuanı masaj halinde uygulayınız. Birkaç dakika beklettikten sonra bol su ile yıkayınız. Sonrasında hafif nemli saçlarınıza kremi masaj halinde uygulayınız. 1 dakika beklettikten sonra bol su ile durulayınız. Kuru ya da hafif nemli saçlarınıza serumu haftada 5 gün 20 sprey şeklinde saçlarınıza uygulayınız. Sonrasında şekil verebilirsiniz.

Hacim Eksikliği

Hacim eksikliği hem kadınlarda hem de erkeklerde görülmektedir. Hacim eksikliği saçı yok eden faktörlerin oluşmasına anlamına gelmektedir. Hormonal, tiroid, demir eksikliği ve düzensiz beslenme gibi etkilerden kaynaklı olabilir. Kullanılan yanlış şampuan ve kremler saçların daha ağır ve hacimsiz görünmesine neden olur. Neyse ki saç sorunlarınıza başa çıkmak artık daha kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey saçları nazikçe tamir eden bu seriler ile saçlara hacim kazandırmaktır.

Ortak Saç Problemleri

  • Saç dökülmesi
  • Hacim eksikliği
  • Kuru ve kırılgan saç
  • Pullu saç derisi
  • Donuk saç
  • Kepek Yağlı saçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir